Ubytování na chalupě Sklenařice

Chalupa k pronajmutí poskytuje ubytování pro 27 osob v 8 ložnicích.

Ložnice a pokoje: Nabízíme šesti denní zimní pobyty pro skupiny bez majitele ve dvou pětilůžkových, ve dvou čtyřlůžkových pokojích, v jednom třílůžkovém pokoji a třech dvoulůžkových pokojích, lůžka mají přikrývky a povlečení. Pokoje v 1.patře jsou vybaveny umývadlem a společné 2x WC a 2x sprchy na chodbě. Dva pokoje v přízemí disponují vlastní sprchou, na chodbě 2x WC. V suterénu je koupelna s vanou a odděleným WC. V objektu domu se nachází velká společenská místnost s jídelnou a vybaveným barem, klubovna s televizí, malá knihovna, profesionálně vybavená kuchyň se dvěma sporáky (plyn a elektrika), malá kuchyňka s myčkou a veškerým nádobím, velký, chladný sklad na uložení potravin, kotelna s ekologickým vytápěním (obsluha automatického kotle i bojleru na teplou vodu je zajištěna). Vedle suterénu je úschovna lyží. Venkovní terasa s výhledem na sjezdovku je skvělou relaxací pro rodiče, kteří mají své děti při lyžování pod kontrolou.

Vytápění: Kotelna s ekologickým vytápěním - peletky (obsluha automatického kotle i bojleru na teplou vodu je zajištěna).

Doprava, parkování: Chalupa / RD se nachází 200m od silnice ze Sklenařic do Vysokého nad Jizerou. K objektu vede udržovaná cesta, která je turistickou spojnicí mezi Sklenařicemi a Vysoké nad Jizerou, umístěná cca 100 m od domu (v zimě je udržovaná). Parkování přímo u chalupy je zajištěno.

Stravování

Profesionálně vybavená kuchyň + sklad na potraviny.

Vybavení chalupy

K dispozici je veškeré vybavení profesionálně zařízené kuchyně i baru - nádobí, 2x sporáky, mikrovlnná trouba, 3x lednice, 3x velké mrazáky, varné konvice, myčka, pračka.

Výlety, atrakce, zábava

Padesát metrů od vchodu domu končí lyžařský vlek, který nenarušuje klidný ráz krajiny a polosamoty (velmi vhodný pro děti nebo začátečníky).

Na lyžích je možno dojet do skiareálu Šachty ve Vysokém nad Jizerou a zpátky přijet opět na lyžích až k domu. Dostupný je lyžařský areál v Pasekách nad Jizerou (3 km), Rokytnici nad Jizerou (10km) nebo v Harrachově (18km). Vedle domu vede populární běžecká trasa z Vysokého nad Jizerou na Štěpánku a zpět, popř. na Paseky, Zlatou Olešnici apod.

Možnosti koupání: přehrada Labská, přehrada Mšeno, přehrada Josefuv Důl, koupaliště Jablonec nad Jizerou, koupaliště Zlatá Olešnice, koupaliště V Mlejnkách, koupaliště Bumbálka Jesenný, koupaliště Poniklá - Homole v Dolích, koupaliště Tanvald, lom Jílové u Držkova, koupaliště Zákoutí Harrachov, koupaliště Mříčná, koupaliště Chuchelna, bazén Jilemnice, koupaliště Lučany nad Nisou.

Blízká lyžařská střediska: Šachty Vysoké nad Jizerou, Metlák - Sklenařice, lyžařský vlek TJ Sokol Sklenařice, Větrov, Kamenec - Jablonec nad Jizerou, Skiareal Paseky nad Jizerou, Zlatá Olešnice, Kořenov - Rejdice, PAŠÁK - Vilémov, Plavy, Pod Štěpánkou, Pařez - Rokytnice nad Jizerou, U Čápa - Příchovice, Studenov - Rokytnice nad Jizerou, Modrá Hvězda - Rokytnice nad Jizerou.

Ceník ubytování / pronájmu
kapacita 27 osob - 8 ložnic

Minimální délka ubytování 6 nocí.

Ceny za noc


Zimní sezona: 300,- Kč za osobu.

Cena za víkend


Letní sezona: 15000,- Kč za chalupu.
Mimo sezonu: 13000,- Kč za chalupu.

Silvestr - máme ještě volno


Cena neuvedena
Další info na dotaz.

Jarní prázdniny


300,- Kč
Platí se za využití celého objektu a obsazení plné kapacity 27 lůžek. V ceně je započítán i rekreační poplatek na osobu a den 15 Kč.
Zimní pobyty 2018 pouze 6 denní/od neděle 12.00 hod. do soboty 12.00 hod.
7.1.-31.3. Dle obsazenosti lze dohodnout i 7 denní pobyt.

Velikonoce


300,- Kč
Platí se za využití celého objektu a obsazení plné kapacity 27 lůžek, pokud jste menší skupina, lze se dohodnout. V ceně je započítán i rekreační poplatek na osobu a den 15 Kč.

Provoz, poplatky, ceny

Zimní pobyty 2018 pouze 6 denní/od neděle 12.00 hod. do soboty 12.00 hod.

7.1.- 31.3.

Dle obsazenosti lze dohodnout i 7 denní pobyt.

Platí se za využití celého objektu a obsazení plné kapacity 27 lůžek. V ceně je započítán i rekreační poplatek na osobu a den 15 Kč.

Přehled vybavení

Obecně:
zákaz domácích mazlíčků
wifi, internet
nekuřácký objekt
společenská místnost

Vnitřní vybavení:
televize
rychlovarná konvice
mikrovlnná trouba
lednička
myčka nádobí
pračka
sprchový kout
vana

Venkovní vybavení:
terasa

Okolí chalupy:
s parkováním
travnatá plocha
u lesa

Chcete rezervovat?