Doporučujeme

PŮJČOVNA SNĚŽNÝCH SKŮTRŮ Vysoké nad Jizerou

Dopřejte si nádherný pocit ze svezení v sedle sněžného skútru! Ať už dáváte přednost klidnějším projížďkám po zasněžených pláních, nebo adrenalinovému řádění v hlubokém sněhu!! U nás si přijde na své opravdu každý, jak naprostý začátečník, tak i zkušený jezdec.

Vyjížďky jsou vždy s průvodcem na vlastním skútru, kterým Vám ukazuje trasu. Máme pro Vás připraveny různé trasy - od 1 hod. až po 4 hod. (přes 100 km) okruh. Zažijte jízdu na sněžném skútru trochu jinak. Jsme připraveni na i na velké skupiny.

https://pujcovna-sneznychskutru.cz/cz/pujcovna-sneznych-skutru/

WAKESURFING Rozkoš u České Skalice

Wakesurfing je jeden z momentálně nejpopulárnějších sportů vůbec. Zažívá ve světě i u nás obrovský ,,boom". Jsme rádi, že máme k dispozici vodní dráhu, a ta je zrovna na Rozkoši, která je druhou největší vodní plochou Východních Čech (přezdívá se jí Východočeské moře). Wakesurf je sport pro milovníky vody, rychlosti a zábavy. Speciálně upravená loď vytváří vlnu, na které můžete surfovat, nebo při jiném nastavení i jezdit na wakeboardu či vodních lyžích. Wakesurf Rozkoš disponuje čluny firmy MasterCraft, které patří mezi světovou špičkou wakesurfových lodí. 

https://wakesurfrozkos.cz/